TAPAS
41.173.71
114,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| Залихи |
11.386 |
TAPAS, даска за сечење и сервирање, беж
Даската за сечење и послужување TAPAS е едноставно и економично решение, идеално за масовни промотивни кампањи. Изработена од бамбус, со класична форма, погодна за секојдневна употреба. Има практичен отвор за закачување. Заедно со сродниот модел PLATTER формира колекција на бамбусови даски. Производот доаѓа во подарочна кутија. Клучни карактеристики: Материјал: бамбус • Намена: сечење и послужување на храна • Додаток: отвор за закачување • Подарочна кутија
Основни информации
| Шифра | 41.173.71 |
| Модел | TAPAS |
| Description | Даската за сечење и послужување TAPAS е едноставно и економично решение, идеално за масовни промотивни кампањи. Изработена од бамбус, со класична форма, погодна за секојдневна употреба. Има практичен отвор за закачување. Заедно со сродниот модел PLATTER формира колекција на бамбусови даски. Производот доаѓа во подарочна кутија. Клучни карактеристики: Материјал: бамбус • Намена: сечење и послужување на храна • Додаток: отвор за закачување • Подарочна кутија |
| Бренд | CASTELLI |
| Боја | Беж |
| Димензија | 25 x 18 x 1 cm |
| Пакување | 44/22/1 |
| Нето тежина | 0.32 kg |
| Материјал | Бамбус |
| Дополнителна опрема | Поклон пакување |
| Печат | Ласер |
| Баркод | 8605040035740 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење | Ласер |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 44 |
| Димензии на картон | 0.39 x 0.375 x 0.27 m |
| Бруто тежина на картон | 15.10 kg |
| Волумен на картон | 0.039 m3 |
| Земја на потекло | Кина |
| ХС код | 441911000000 |
