TEE
50.041.10-S
122,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| S | M | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|
Залихи | 283 | 106 | 300 | 162 |
TEE, спортска маица со кратки ракави, црна
Спортска маица, шиена од страна, околувратник од идентичен материјал како и маицата, ткаенина со функција за впивање и брзо сушење, рефлективни детали на грбот
5004110-S
5004110-M
5004110-XXL
5004110-3XL
5004120-S
5004120-M
5004120-L
5004120-XL
5004120-XXL
5004120-3XL
5004123-S
5004123-M
5004123-L
5004123-XL
5004123-XXL
5004123-3XL
5004130-S
5004130-M
5004130-L
5004130-XL
5004130-XXL
5004130-3XL
5004190-S
5004190-M
5004190-L
5004190-XL
5004190-XXL
5004190-3XL
Поврзани продукти
Залихи
| Боја | Ид | Цена | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.041.10 | 122,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
283 0 0 | 106 0 0 | - | - | 300 0 0 | 162 0 0 | |
| 50.041.20 | 122,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
223 0 0 | 500 0 0 | 469 0 0 | 161 0 0 | 567 0 0 | 186 0 0 | |
| 50.041.23 | 122,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
97 0 0 | 13 0 0 | 57 0 0 | 378 0 0 | 24 0 0 | 10 0 0 | |
| 50.041.30 | 122,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
93 0 0 | 90 0 0 | 324 0 0 | 57 0 0 | 108 0 0 | 95 0 0 | |
| 50.041.90 | 122,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
3 0 0 | 101 0 0 | 476 0 0 | 406 0 0 | 548 0 0 | 150 0 0 |
Основни информации
| Шифра | 50.041.10-S |
| Модел | TEE |
| Description | Спортска маица, шиена од страна, околувратник од идентичен материјал како и маицата, ткаенина со функција за впивање и брзо сушење, рефлективни детали на грбот |
| Бренд | EXPLODE |
| Боја | Црна |
| Пакување | 50/5/1 |
| Нето тежина | 0.09 kg |
| Материјал | Полиестер |
| Печат | Сито, Плесликувач, Сублимација |
| Пол | Унисекс, Twin модел |
| Крој | Класично |
| Баркод | 8605025697574 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење | Плесликувач, Сито, Сублимација |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 50 |
| Димензии на картон | 0.51 x 0.37 x 0.12 m |
| Бруто тежина на картон | 5.01 kg |
| Волумен на картон | 0.023 m3 |
| Земја на потекло | Кина |
| ХС код | 610990200000 |
