TEE LADY
50.042.10-S
122,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
Залихи | 117 | 684 | 415 | 225 | 283 |
TEE LADY, женска спортска маица со кратки ракави, црна
Женска спортска маица, благо струкирана, шиена од страна, околувратник од идентичен материјал како и маицата, ткаенина со функција за впивање и брзо сушење, рефлективни детали на грбот
Поврзани продукти
Залихи
| Боја | Ид | Цена | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.042.10 | 122,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
117 0 0 | 684 0 0 | 415 0 0 | 225 0 0 | 283 0 0 | |
| 50.042.20 | 122,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
155 0 0 | 231 0 0 | 100 0 0 | 137 0 0 | 197 0 0 | |
| 50.042.23 | 122,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
75 0 0 | 221 0 0 | 354 0 0 | 162 0 0 | 180 0 0 | |
| 50.042.30 | 122,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
116 0 0 | 380 0 0 | 126 0 0 | 258 0 0 | 234 0 0 | |
| 50.042.90 | 122,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
- | 107 0 0 | 206 0 0 | - | 19 0 0 |
Основни информации
| Шифра | 50.042.10-S |
| Модел | TEE LADY |
| Description | Женска спортска маица, благо струкирана, шиена од страна, околувратник од идентичен материјал како и маицата, ткаенина со функција за впивање и брзо сушење, рефлективни детали на грбот |
| Бренд | EXPLODE |
| Боја | Црна |
| Пакување | 50/5/1 |
| Нето тежина | 0.07 kg |
| Материјал | Полиестер |
| Граматура | 100 g/m2 |
| Печат | Сито, Плесликувач, Сублимација |
| Пол | Женски, Twin модел |
| Крој | Струкирани |
| Баркод | 8605025697819 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење | Плесликувач, Сито, Сублимација |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 50 |
| Димензии на картон | 0.47 x 0.35 x 0.12 m |
| Бруто тежина на картон | 4.19 kg |
| Волумен на картон | 0.020 m3 |
| Земја на потекло | Кина |
| ХС код | 610990200000 |
