TEREA
34.678.20
122,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| Залихи |
2.316 |
TEREA, нотес а5, сина
Белешка во формат A5 со заоблени рабови, еластично затворање и држач за молив, дизајнирана за промотивна употреба со акцент на одржливи материјали. Корицата е изработена од мешавина на био-материјали и хартија произведена од реномираниот италијански производител FAVINI, а внатрешниот книжен блок е од рециклирана хартија. Линираниот книжен блок со 160 страни крем хартија (70 g/m²) обезбедува удобна површина за секојдневно пишување. Главни карактеристики: Белешка • Формат A5 • 160 страни • Линиран книжен блок • Крем хартија 70 g/m² • Книжен блок од рециклирана хартија • Корица од био-материјали и хартија (FAVINI) • Заоблени рабови • Еластична лента • Држач за молив
Поврзани продукти
Основни информации
| Шифра | 34.678.20 |
| Модел | TEREA |
| Description | Белешка во формат A5 со заоблени рабови, еластично затворање и држач за молив, дизајнирана за промотивна употреба со акцент на одржливи материјали. Корицата е изработена од мешавина на био-материјали и хартија произведена од реномираниот италијански производител FAVINI, а внатрешниот книжен блок е од рециклирана хартија. Линираниот книжен блок со 160 страни крем хартија (70 g/m²) обезбедува удобна површина за секојдневно пишување. Главни карактеристики: Белешка • Формат A5 • 160 страни • Линиран книжен блок • Крем хартија 70 g/m² • Книжен блок од рециклирана хартија • Корица од био-материјали и хартија (FAVINI) • Заоблени рабови • Еластична лента • Држач за молив |
| Боја | Сина |
| Димензија | 13.5 x 21cm |
| Пакување | 50/1 |
| Нето тежина | 0.24 kg |
| Материјал | Хартија |
| Дополнителна опрема | Држач за пенкало |
| Печат | Сито, Дигитална, Отпечаток од фолија |
| Формат | A5 |
| Видови хартија | Крем |
| Баркод | 8605040071779 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење | Дигитална, Отпечаток од фолија, Сито |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 50 |
| Димензии на картон | 0.37 x 0.3 x 0.23 m |
| Бруто тежина на картон | 12.82 kg |
| Волумен на картон | 0.026 m3 |
| Земја на потекло | Кина |
| ХС код | 482010300000 |
