TRIBECA
44.174.10
553,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| Залихи |
2.354 |
TRIBECA, црна
TRIBECA е сет од две керамички шолји со тачнички, секоја со капацитет од 180 мл, дизајниран за љубители на кафе кои уживаат во побогати кафе доживувања. Како сосема нов додаток во промотивната колекција на керамички шолји, претставува премиум избор кој ги спојува функционалноста со визуелната иновација. Овој модел се одликува со иновативна текстурирана глазура и однатре и однадвор, создавајќи уникатен површински ефект и пријатен тактилен впечаток, додека истовремено ја засилува видливоста и елеганцијата на гравирањето и персонализацијата. Секоја шолја обезбедува впечатлива естетика која се истакнува во секоја околина. TRIBECA е спакувана во премиум црна подарочна кутија, што го прави исклучително привлечен промотивен производ и корпоративен подарок, подготвен за брендирање и елегантна презентација. Главни карактеристики: Материјал: керамика • Сет: 2 шолји + 2 тачнички • Волумен: 2 × 180 мл • Текстурирана глазура однатре и однадвор • Може да се мие во машина за садови • Може да се користи во микробранова печка • Премиум подарочна кутија
Поврзани продукти
Основни информации
| Шифра | 44.174.10 |
| Модел | TRIBECA |
| Description | TRIBECA е сет од две керамички шолји со тачнички, секоја со капацитет од 180 мл, дизајниран за љубители на кафе кои уживаат во побогати кафе доживувања. Како сосема нов додаток во промотивната колекција на керамички шолји, претставува премиум избор кој ги спојува функционалноста со визуелната иновација. Овој модел се одликува со иновативна текстурирана глазура и однатре и однадвор, создавајќи уникатен површински ефект и пријатен тактилен впечаток, додека истовремено ја засилува видливоста и елеганцијата на гравирањето и персонализацијата. Секоја шолја обезбедува впечатлива естетика која се истакнува во секоја околина. TRIBECA е спакувана во премиум црна подарочна кутија, што го прави исклучително привлечен промотивен производ и корпоративен подарок, подготвен за брендирање и елегантна презентација. Главни карактеристики: Материјал: керамика • Сет: 2 шолји + 2 тачнички • Волумен: 2 × 180 мл • Текстурирана глазура однатре и однадвор • Може да се мие во машина за садови • Може да се користи во микробранова печка • Премиум подарочна кутија |
| Бренд | CASTELLI |
| Боја | Црна |
| Пакување | 12/1 |
| Нето тежина | 0.98 kg |
| Капацитет | 180 ml |
| Материјал | Керамика |
| Дополнителна опрема | Поклон пакување |
| Печат | Ласер |
| Баркод | 8605073806928 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење | Ласер |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 12 |
| Димензии на картон | 0.355 x 0.345 x 0.35 m |
| Бруто тежина на картон | 12.32 kg |
| Волумен на картон | 0.043 m3 |
| Земја на потекло | Кина |
| ХС код | 691200250000 |
