VALETA
34.370.10
351,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| Залихи |
258 |
VALETA, rfid паричник, црна
RFID-заштитен паричник дизајниран за безбедно чување на картички и заштита од неовластено скенирање на податоци. Изработен од квалитетен PU материјал, со алуминиумски држач за картички со капацитет до 5 картички. Pop-up механизмот овозможува брз и лесен пристап до картичките, додека дополнителна преграда обезбедува простор за банкноти. Компактен и практичен избор за секојдневна употреба. Клучни карактеристики: Паричник • RFID-заштита • PU материјал • Алуминиумски држач за до 5 картички • Pop-up механизам • Преграда за банкноти • Компактен
Основни информации
| Шифра | 34.370.10 |
| Модел | VALETA |
| Description | RFID-заштитен паричник дизајниран за безбедно чување на картички и заштита од неовластено скенирање на податоци. Изработен од квалитетен PU материјал, со алуминиумски држач за картички со капацитет до 5 картички. Pop-up механизмот овозможува брз и лесен пристап до картичките, додека дополнителна преграда обезбедува простор за банкноти. Компактен и практичен избор за секојдневна употреба. Клучни карактеристики: Паричник • RFID-заштита • PU материјал • Алуминиумски држач за до 5 картички • Pop-up механизам • Преграда за банкноти • Компактен |
| Боја | Црна |
| Димензија | 10 x 6.5 x 1.5 cm |
| Пакување | 120/20/1 |
| Нето тежина | 0.08 kg |
| Материјал | Термо осетлива еко кожа, Алуминиум |
| Дополнителна опрема | Магнет, RFID заштита |
| Печат | Дигитална |
| Баркод | 8605040020654 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење | Дигитална |
| Препорачена димензија на печат | 3 x 6 cm |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 120 |
| Димензии на картон | 0.355 x 0.24 x 0.27 m |
| Бруто тежина на картон | 9.85 kg |
| Волумен на картон | 0.023 m3 |
| Земја на потекло | Кина |
| ХС код | 420232100000 |


