VIBRA
38.188.10
1045,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| Залихи |
774 |
VIBRA, безжични стерео слушалки со светлосен ефект, црна
IPX6 водоотпорни безжични ANC + ENC слушалки се дизајнирани за активен начин на живот и поуздани перформанси во сите услови. Отпорни на пот и прскање вода, идеални се за тренинг, спорт и секојдневна употреба. Со ANC и ENC технологија, ефикасно ја намалуваат позадинската бучава и обезбедуваат јасни телефонски повици дури и во бучни средини. Исто така се одлични за брендирање со ласерско гравирање, со ефект на светлечко лого по гравирањето, што ги прави изузетно атрактивен промотивен производ. Стабилната Bluetooth врска и долгата автономија на батеријата дополнително го подобруваат целокупното корисничко искуство. Спецификации: Bluetooth верзија 5.3 • Домет до 10 m • ANC + ENC технологија • IPX6 водоотпорност (отпорно на пот) • Време на повик: до 8 часа • Време на репродукција на музика: до 7 часа • Време на полнење на кутијата: 1 час • Bluetooth работна фреквенција: 2,402G–2,480G • Фреквенциски одзив: 20 Hz – 20 kHz • Капацитет на батерија на слушалките: 40 mAh • Капацитет на батерија на кутијата: 300 mAh • Приклучок за полнење: Type-C
Основни информации
| Шифра | 38.188.10 |
| Модел | VIBRA |
| Description | IPX6 водоотпорни безжични ANC + ENC слушалки се дизајнирани за активен начин на живот и поуздани перформанси во сите услови. Отпорни на пот и прскање вода, идеални се за тренинг, спорт и секојдневна употреба. Со ANC и ENC технологија, ефикасно ја намалуваат позадинската бучава и обезбедуваат јасни телефонски повици дури и во бучни средини. Исто така се одлични за брендирање со ласерско гравирање, со ефект на светлечко лого по гравирањето, што ги прави изузетно атрактивен промотивен производ. Стабилната Bluetooth врска и долгата автономија на батеријата дополнително го подобруваат целокупното корисничко искуство. Спецификации: Bluetooth верзија 5.3 • Домет до 10 m • ANC + ENC технологија • IPX6 водоотпорност (отпорно на пот) • Време на повик: до 8 часа • Време на репродукција на музика: до 7 часа • Време на полнење на кутијата: 1 час • Bluetooth работна фреквенција: 2,402G–2,480G • Фреквенциски одзив: 20 Hz – 20 kHz • Капацитет на батерија на слушалките: 40 mAh • Капацитет на батерија на кутијата: 300 mAh • Приклучок за полнење: Type-C |
| Бренд | PIXO |
| Боја | Црна |
| Димензија | 6 x 4.7 x 3.2 cm |
| Пакување | 60/1 |
| Нето тежина | 0.11 kg |
| Материјал | Пластика |
| Дополнителна опрема | Светлосно лого |
| Печат | Ласер |
| Баркод | 8605073874002 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење | Ласер |
| Препорачена димензија на печат | 3 x 2 cm |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 60 |
| Димензии на картон | 0.59 x 0.4 x 0.13 m |
| Бруто тежина на картон | 7.24 kg |
| Волумен на картон | 0.031 m3 |
| Земја на потекло | Кина |
| ХС код | 851830009000 |
