VITA BAMBOO
10.199.10
8,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| Залихи |
16.005 |
VITA BAMBOO, дрвено хемиско пенкало, црна
Хемиското пенкало VITA BAMBOO е промотивен модел изработен од бамбус, идеален за брендови кои сакаат природен и еколошки инспириран изглед на производот. Бамбусовото тело пружа пријатен чувство во раката и придонесува за софистициран впечаток, додека TC топчето од 0,7 mm обезбедува мазно и прецизно пишување со сино мастило кое ги задоволува стандардните деловни потреби. Мат завршната обработка го нагласува модерниот дизајн, а широката палета бои овозможува прилагодување на различни промотивни кампањи. Моделот VITA BAMBOO е одличен избор за деловни подароци и брендирање со нагласок на природни материјали. Клучни карактеристики: Хемиско пенкало • Материјал: бамбус • TC топче 0,7 mm • Сино мастило • Мат завршна обработка • Широка палета бои • Идеално за деловна и промотивна употреба
Поврзани продукти
Основни информации
| Шифра | 10.199.10 |
| Модел | VITA BAMBOO |
| Description | Хемиското пенкало VITA BAMBOO е промотивен модел изработен од бамбус, идеален за брендови кои сакаат природен и еколошки инспириран изглед на производот. Бамбусовото тело пружа пријатен чувство во раката и придонесува за софистициран впечаток, додека TC топчето од 0,7 mm обезбедува мазно и прецизно пишување со сино мастило кое ги задоволува стандардните деловни потреби. Мат завршната обработка го нагласува модерниот дизајн, а широката палета бои овозможува прилагодување на различни промотивни кампањи. Моделот VITA BAMBOO е одличен избор за деловни подароци и брендирање со нагласок на природни материјали. Клучни карактеристики: Хемиско пенкало • Материјал: бамбус • TC топче 0,7 mm • Сино мастило • Мат завршна обработка • Широка палета бои • Идеално за деловна и промотивна употреба |
| Боја | Црна |
| Димензија | Ø 1 x 13.9 cm |
| Пакување | 1000/50 |
| Нето тежина | 0.01 kg |
| Материјал | Бамбус |
| Печат | Ласер |
| Тема | Разно, Црвена, Природа, Локалитети, Бизнис |
| Баркод | 8605040099520 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење | Ласер |
| Препорачена димензија на печат | 4.5 x 0.6 cm |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 1000 |
| Димензии на картон | 0.43 x 0.31 x 0.18 m |
| Бруто тежина на картон | 7.76 kg |
| Волумен на картон | 0.024 m3 |
| Земја на потекло | Кина |
| ХС код | 960810920000 |
