2001
10.182.10
6,00 денÇmimi nuk përfshin 18% TVSH
| Stoku |
32.652 |
2001, laps kimik plastik, e zezë
Related products
Informacion bazë
| Kodi | 10.182.10 |
| Model | 2001 |
| Ngjyra | E zezë |
| Dimensioni | Ø 0.9 x 14.6 cm |
| Paketë | 1000/50 |
| Pesha neto | 0.01 kg |
| Materiali | Plastikë |
| lloji I produktit | Stilolaps |
| Shtypi | Tampon |
| Barcodi | 8605040039120 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Tampon |
| Madhësia e rekomanduar e shtypit | 4.5 x 0.6 cm |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 1000 |
| Përmasat e cartonit | 0.43 x 0.33 x 0.2 m |
| Pesha bruto e kutisë | 7.80 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.028 m3 |
| Vendi i origjinës | Kina |
| Kodi HS | 960810920000 |
