Related products
53.015
TOUCH GLOVE
DORËZA ME TRE GISHTËRINJ AKTIV “TOUCH” PËR EKRANE TË NDJESHME KUR PREKEN
55,00 ден
53.015
TOUCH GLOVE
DORËZA ME TRE GISHTËRINJ AKTIV “TOUCH” PËR EKRANE TË NDJESHME KUR PREKEN
55,00 ден
STOCKS
Informacion bazë
| Kodi | 53.677.10 |
| Model | ANDI |
| Brendi | EXPLODE |
| Ngjyra | E zezë |
| Dimensioni | 22 x 21 cm |
| Paketë | 100/10/1 |
| Pesha neto | 0.08 kg |
| Materiali | Akril |
| Kolekcija | ANDI |
| Shtypi | Sito shtyp, Qepje |
| Gjinia | Unisex |
| Barcodi | 8605073821303 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Qepje, Sito shtyp |
| Madhësia e rekomanduar e shtypit | Prednji deo za bredniranje na kapi je 9,5 cm x 4,7 cm |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 100 |
| Përmasat e cartonit | 0.59 x 0.395 x 0.305 m |
| Pesha bruto e kutisë | 8.58 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.071 m3 |
| Vendi i origjinës | Kina |
| Kodi HS | 650500900000 |
