ANELLO
33.165.20
79,00 денÇmimi nuk përfshin 18% TVSH
| Stoku |
2.491 |
ANELLO, varëse metalike për çelësa, blu
Mbajtës çelësash metalik me formë rrethore dhe dizajn elegant e minimalist. Elementi rrotullues qendror shton një detaj vizual dinamik, duke e dalluar nga mbajtësit standard të çelësave. I përshtatshëm për personalizim me gravurë lazer, duke e bërë një zgjedhje të shkëlqyer për dhurata promovuese ose korporative. Mbajtësi i çelësave dorëzohet i paketuar në një zarf dhurate. Veçoritë kryesore: Mbajtës çelësash • Aliazh zinku • Formë rrethore • Element rrotullues qendror • I përshtatshëm për gravurë lazer • Dizajn elegant • I paketuar në zarf dhurate
Informacion bazë
| Kodi | 33.165.20 |
| Model | ANELLO |
| Përshkrimi | Mbajtës çelësash metalik me formë rrethore dhe dizajn elegant e minimalist. Elementi rrotullues qendror shton një detaj vizual dinamik, duke e dalluar nga mbajtësit standard të çelësave. I përshtatshëm për personalizim me gravurë lazer, duke e bërë një zgjedhje të shkëlqyer për dhurata promovuese ose korporative. Mbajtësi i çelësave dorëzohet i paketuar në një zarf dhurate. Veçoritë kryesore: Mbajtës çelësash • Aliazh zinku • Formë rrethore • Element rrotullues qendror • I përshtatshëm për gravurë lazer • Dizajn elegant • I paketuar në zarf dhurate |
| Ngjyra | Blu |
| Dimensioni | 5.1 x 4.1 x 0.8 cm |
| Paketë | 200/50 |
| Pesha neto | 0.01 kg |
| Materiali | Metal |
| Shtypi | Gravim me laser |
| Barcodi | 8605040011805 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Gravim me laser |
| Madhësia e rekomanduar e shtypit | Ø 2 cm |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 200 |
| Përmasat e cartonit | 0.07 x 0.2 x 0.13 m |
| Pesha bruto e kutisë | 1.63 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.002 m3 |
| Vendi i origjinës | Kina |
| Kodi HS | 732620009000 |
