AMALFI
34.588.10
184,00 денÇmimi nuk përfshin 18% TVSH
| Stoku |
4.310 |
AMALFI, a5 notes, e zezë
Bllok shënimesh në formatin A5 me kopertinë fleksibile nga lëkura artificiale. I dizajnuar me buzë të rrumbullakëta për përdorim të rehatshëm të përditshëm, ai ka një xhep në kopertinën e përparme të jashtme për ruajtje të lehtë të dokumenteve ose letrave. Blloku i shënimeve përmban 192 faqe me vija, të përshtatshme për shënime dhe organizim. Veçoritë kryesore: Bllok shënimesh • Formati A5 • 192 faqe • Letër e bardhë 80 g/m² • Bllok libri me vija • Kopertinë fleksibile nga lëkura artificiale • Buzë të rrumbullakëta • Xhep në kopertinën e përparme të jashtme
Related products
Informacion bazë
| Kodi | 34.588.10 |
| Model | AMALFI |
| Përshkrimi | Bllok shënimesh në formatin A5 me kopertinë fleksibile nga lëkura artificiale. I dizajnuar me buzë të rrumbullakëta për përdorim të rehatshëm të përditshëm, ai ka një xhep në kopertinën e përparme të jashtme për ruajtje të lehtë të dokumenteve ose letrave. Blloku i shënimeve përmban 192 faqe me vija, të përshtatshme për shënime dhe organizim. Veçoritë kryesore: Bllok shënimesh • Formati A5 • 192 faqe • Letër e bardhë 80 g/m² • Bllok libri me vija • Kopertinë fleksibile nga lëkura artificiale • Buzë të rrumbullakëta • Xhep në kopertinën e përparme të jashtme |
| Ngjyra | E zezë |
| Dimensioni | 15.7 x 20.8 cm |
| Paketë | 40/20 |
| Pesha neto | 0.32 kg |
| Materiali | Termo-sensitive eko lekurë |
| Pajisje shtesë | Kopertina fleeksibile |
| Shtypi | Gravim me laser, Sito shtyp, Shtyp digjital, Vulë e thatë |
| Formati | A5 |
| lloji I letrës | White |
| Barcodi | 8605040061114 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Gravim me laser, Shtyp digjital, Sito shtyp, Vulë e thatë |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 40 |
| Përmasat e cartonit | 0.47 x 0.355 x 0.185 m |
| Pesha bruto e kutisë | 13.76 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.031 m3 |
| Vendi i origjinës | Kina |
| Kodi HS | 482010300000 |
